Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zabawki dla niemowlaka
#1
Witam, gdzie kupić zabawki dla niemowlaka ? Jakie sklepy możecie mi polecić? Z jakich korzystacie Wy sami i jakiej jakości są to zabawki?
Odpowiedz
Reklama
#2
lubię dawać dzieciom naturalne tworzywa. drewniane zabawki to moje ulubione Big Grin
Odpowiedz
#3
Mój syn miał pełno grzechotek i nie zwracał na nie uwagi a dostał drewniana zabawke i ta go zaciekawiła, ale tylko na trochę bo to bardzo ruchliwe dziecko tak samo zresztą jak jego brat bliźniak. Kiedys zastanawiałem sie jak płacić telefonem , czy to bezpieczne a teraz nie wyobrazam sb inaczej. Bo co zrobic gdy zapomnisz portfela a przy takim zamecie jaki tworzą ma;uchy o to nie trudno.
Odpowiedz
#4
(10-28-2017, 05:58 PM)krzysiek36 napisał(a): Mój syn miał pełno grzechotek i nie zwracał na nie uwagi a dostał drewniana zabawke i ta go zaciekawiła, ale tylko na trochę bo to bardzo ruchliwe dziecko tak samo zresztą jak jego brat bliźniak. Kiedys zastanawiałem sie jak płacić telefonem , czy to bezpieczne a teraz nie wyobrazam sb inaczej. Bo  co zrobic gdy zapomnisz portfela a przy takim zamecie jaki tworzą ma;uchy o to nie trudno.

Trochę boję się takich nowinek jak płatność telefonem. A Ty jakie masz doświadczenia? Zawsze wszystko było ok?
Odpowiedz
#5
Dokładnego sklepu Tobie nie podam, ale pamiętaj, że zabawki dla niemowląt należy wybierać bardzo dokładnie. Najważniejszą rzeczą, o której trzeba pamiętać, jest niekupowanie ich w niesprawdzonych miejscach, np. na straganach czy bazarach. Sprzedawane tam zabawki często pochodzą z Chin. Mogą zawierać toksyczne substancje. Skóra niemowlaka jest bardzo wrażliwa, szybko może wchłonąć toksyny. Aby do tego nie dopuścić, kupujcie je w sklepach z zabawkami, które sprzedają zabawki atestowane.
Odpowiedz
#6
Ja raczej już nie kupuje zabawek dla dzieci, teraz razem z rodziną przeważnie wybieramy się na wspólne obiady do restauracja Lublin. Niesamowite miejsce do spędzania czasu z rodziną. A do tego jest oddzielne miejsce do zabaw dla dzieci.
Odpowiedz
#7
(06-01-2017, 06:06 AM)sylwek879 napisał(a): Witam, gdzie kupić zabawki dla niemowlaka ? Jakie sklepy możecie mi polecić? Z jakich korzystacie Wy sami i jakiej jakości są to zabawki?

Zabawki dla niemowlaka powinny pobudzać jak najwięcej zmysłów. To czego człowiek się nauczy w pierwszych czterech latach życia, ma duży wpływ na całą resztę życia. Warto kupować dzieciom zabawki edukacyjne, czyli takie, nad którymi dziecko musi trochę pomyśleć. Nie ma co podpowiadać mu od razu, co się robi z zabawką. Samo musi wymyślić i dzięki temu się uczy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości