Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pożyczka dla firm
#1
Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte firmy https://www.aasapolska.pl. Zobaczcie sami jak niskie może byc pożyczka dla firm oprocentowanie. Zdecydowałam się od razu. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !
Odpowiedz
Reklama
#2
Pożyczka pożyczką, ale warto również się dokształcać w prowadzeniu własnej działalności. Wzięcie pożyczki to pikuś w porównaniu z tym, jak trudne jest prowadzenie własnej firmy. Ktoś może się wybiera na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? Jeszcze 7 dni i jadę! 
Odpowiedz
#3
Ja ogólnie jestem przeciwna jakimkolwiek pożyczkom, jeśli już jednak taką pożyczkę bierzemy, to warto pożyczone środki zainwestować w coś, co usprawni pracę firmy. Słyszeliście na przykład o systemie workflow DMS od firmy Primesoft? Jeśli nie,to poczytajcie sobie na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-d...system-DMS na ten temat. Jest to system, który może bardzo dobrze wpłynąć na zarządzanie dokumentami w firmie w wersji elektronicznej, a to z kolei może ułatwić i przyspieszyć wiele procesów w przedsiębiorstwie, więc polecam Wink
Odpowiedz
#4
Ja też chcialbym wziąć firmę na pożyczkę i potem zamknąć firmę ale wyeksportować pożyczkę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości