Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmniejszenie koszty prowadzenia działalności gospodarczej
#1
Prowadzisz działalność i chciałbyś sie dowiedzieć JAK ZMNIEJSZYĆ KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ? Jeżeli tak to polecam bloga firmy AASA tam dokładnie jest opisane co i jak.
Odpowiedz
Reklama
#2
Na pewno każdemu z takim problemem przydałoby się wziąć udział w traktacie o kontroli w biznesie wygłaszanym podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wink. Wykład prowadzi Krzysztof Kwiatkowski z NIK-u. Program zawiera jeszcze wiele ciekawych wykładów.
Odpowiedz
#3
(10-07-2017, 05:15 PM)Inatka93 napisał(a): Na pewno każdemu z takim problemem przydałoby się wziąć udział w traktacie o kontroli w biznesie wygłaszanym podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wink. Wykład prowadzi Krzysztof Kwiatkowski z  NIK-u. Program zawiera jeszcze wiele ciekawych wykładów.

Poproszę o link do wykładów online, jeśli jest taka możliwość.
Odpowiedz
#4
Tak naprawdę sposobów na to, aby ograniczyć koszty w firmie jest naprawdę mnóstwo. Jednym z nich jest wprowadzenie w przedsiębiorstwie elektronicznego obiegu dokumentów, a najlepiej całego systemu workflow, o którym możecie poczytać na stronie http://www.primesoft.pl/pl/funkcjonalnosci-workflow. Taki system umożliwia nie tylko elektroniczny obieg dokumentów, ale również ich elektroniczną archiwizację, a to niewątpliwie daje nam duże oszczędności - nie tylko pieniędzy, ale również czasu i miejsca Wink
Odpowiedz
#5
(08-13-2017, 02:03 PM)tannia13 napisał(a): Prowadzisz działalność i chciałbyś sie dowiedzieć JAK ZMNIEJSZYĆ KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ? Jeżeli tak to polecam bloga firmy AASA tam dokładnie jest opisane co i jak.

Przede wszystkim aby zmniejszyć koszta trzeba myśleć przyszłościowo i rezygnować z niepotrzbnych kosztów stałych bądź redukować je np. przez outsourcing. Ja w ten sposób zaosczędziłem mnóstwo pieniędzy które moja szkoła językowa przeznaczała na dział kontatku z klientem. Telemarketer to praca dla mlodych a zatrudnianie ich często bywa problematyczne. Dlatego wolę aby zajęło się tym call center świadczące usługę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości