Witaj! Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapoznanie rodziców
#1
Mój przyjaciel niedługo bierze ślub. Jest tylko jeden problem - rodzice przyszłej młodej pary się jeszcze nie znają i Przemek chce zorganizować jakieś oryginalne spotkanie. Rodzice jego przyszłej żony mieszkają w Anglii i preferują, by spotkać się w miejscach określanych jako best polish cusine warsaw. Sęk w tym, że ja za bardzo się nie orientuję w restauracjach. Może ktoś z Was będzie w stanie coś doradzić i podpowiedzieć? Dobrze by było, by były to okolice Mokotowa.
Odpowiedz
Reklama
#2
(10-11-2017, 06:13 AM)heniutek napisał(a): Mój przyjaciel niedługo bierze ślub. Jest tylko jeden problem - rodzice przyszłej młodej pary się jeszcze nie znają i Przemek chce zorganizować jakieś oryginalne spotkanie. Rodzice jego przyszłej żony mieszkają w Anglii i preferują, by spotkać się w miejscach określanych jako best polish cusine warsaw. Sęk w tym, że ja za bardzo się nie orientuję w restauracjach. Może ktoś z Was będzie w stanie coś doradzić i podpowiedzieć? Dobrze by było, by były to okolice Mokotowa.

A może lepiej postawić na polską gościnność w domu? Z tego słyniemy i może warto im pokazać nasze obyczaje.
Odpowiedz
#3
Ja też uważam, że spotkanie w domu to najlepszy pomysł. A jak maja jakieś wymagania co do drogich restauracji, to niech sami to zorganizują, a nie kolegę na koszty narażają Smile Przecież mają stanowić rodzinę a nie prowadzić interesy.
Odpowiedz
#4
Polecam dodatki weselne dostępne na tej stronce https://www.dodatkiweselne.pl/dodatki-slubne-cat-14.
Odpowiedz
#5
W tym przypadku uważam, że wszystko zależy od Was i do tego jak zaaranżujecie to spotkanie. Uważam, że spokojnie może być to uroczysta kolacja lub obiad w domu z nastawieniem na tradycyjną polską gościnność Smile Czasami drogie restauracje nie są potrzebne.
Odpowiedz
#6
To zawsze bardzo stresująca sytuacja dla wszystkich, dlatego łatwiej jest pójść do restauracji, żeby nikogo nie stresować gotowaniem Wink
Odpowiedz
#7
A ja się zastanawiam, czy w domu nie będzie bardziej swobodna atmosfera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości