PogaduchyWeselne.pl - Forum weselne i ślubne
Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - Wersja do druku

+- PogaduchyWeselne.pl - Forum weselne i ślubne (http://pogaduchyweselne.pl)
+-- Dział: Przygotowania do wesela (http://pogaduchyweselne.pl/Forum-Przygotowania-do-wesela)
+--- Dział: Suknie ślubne (http://pogaduchyweselne.pl/Forum-Suknie-%C5%9Blubne)
+--- Wątek: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? (/temat-Czy-da-si%C4%99-kupi%C4%87-ladna-suknie-do-2-tys-zl)

Strony: 1 2

Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - Ksiezna_Diana - 03-21-2016

Tak jak w temacie.
Powiedzcie co sądzicie Smile

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - monika_kowalska - 03-22-2016

Oczywiście, że tak Blush   W załączniku znalazłam suknie ślubne do 2000 zł. Wyglądają ślicznie  Heart

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - tarja - 06-09-2016

Ja za swoją płaciłam 1149 zł więc da się bez problemu kupić coś pięknego

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - welonbelon - 07-18-2017

Oczywiście, że da, nie trzeba wykładać góry banknotów na suknię, którą się raz w życiu założy - no chyba, że się chce. Prawda, tańsze suknie nie są tak bogato zdobione i poza tym istnieje ryzyko mniejszej trwałości materiału (co może skutkować nieoczekiwanymi awariami w środku wesela), ale szczerze to sama bym kupiła taką tanią, bo po prostu lubię skromniejsze sukienki. A przy skromniejszej sukience można bardziej zaszaleć z dodatkami Smile

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - FabrykaBizuterii - 09-15-2017

Wszystko jest kwestią gustu, natomiast moim zdaniem jak najbardziej można kupić dobrą i przede wszystkim ładną suknię która będzie Ci sie podobać w kwocie do 2 tyś zł. Na początek przejdź się po kilku salonach z sukniami i przymierz, zobacz jak będziesz się w niej prezentować.

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - alicja79 - 03-03-2018

Najlepiej to kupic jakas online i oddac w ciagu dwoch tygodni.

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - Przystan_eu - 03-22-2018

Jasne, że da się kupić bardzo ładną sukienkę do kwoty 2 tyś zł, a nawet jeszcze taniej. Wszystko zależy od fasonu oraz salonu sukien ślubnych w którym kupujesz. Kupno online w tym wypadku nie jest dobry pomysłem.

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - Aleksis - 04-13-2018

Pewnie, że się da, sama taką będę miała i moje koleżanki niektóre też miały. Zdarzały się takie, co miały po 5 tysięcy od jakiegoś projektanta, albo z droższego salon sukien ślubnych, ale ja na przykład szyję, inna znajoma też szyła u krawcowej, są nieraz ładne używane, które wystarczy dopasować u krawcowej, albo są też nawet białe w sieciówkach, które pięknie wyglądają, szczególnie na ślub cywilny.

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - miminka - 04-27-2018

(04-13-2018, 12:32 PM)Aleksis napisał(a): Pewnie, że się da, sama taką będę miała i moje koleżanki niektóre też miały. Zdarzały się takie, co miały po 5 tysięcy od jakiegoś projektanta, albo z droższego salon sukien ślubnych, ale ja na przykład szyję, inna znajoma też szyła u krawcowej, są nieraz ładne używane, które wystarczy dopasować u krawcowej, albo są też nawet białe w sieciówkach, które pięknie wyglądają, szczególnie na ślub cywilny.

To prawda, teraz jest pełno sieciówkowych kolekcji ślubnych, chyba nawet HM ma .

RE: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl? - Sklep.Fokus.com.pl - 05-07-2018

Oczywiście, że można. Jednak jak dla mnie fajną opcją jest też możliwość wypożyczenia takiej sukni specjalnie na wesele - koszt mniejszy, a i suknia nie będzie się marnować.