PogaduchyWeselne.pl - Forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Czy da się kupić ladna suknie do 2 tys zl?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak w temacie.
Powiedzcie co sądzicie Smile
Oczywiście, że tak Blush   W załączniku znalazłam suknie ślubne do 2000 zł. Wyglądają ślicznie  Heart
Ja za swoją płaciłam 1149 zł więc da się bez problemu kupić coś pięknego
Oczywiście, że da, nie trzeba wykładać góry banknotów na suknię, którą się raz w życiu założy - no chyba, że się chce. Prawda, tańsze suknie nie są tak bogato zdobione i poza tym istnieje ryzyko mniejszej trwałości materiału (co może skutkować nieoczekiwanymi awariami w środku wesela), ale szczerze to sama bym kupiła taką tanią, bo po prostu lubię skromniejsze sukienki. A przy skromniejszej sukience można bardziej zaszaleć z dodatkami Smile
Wszystko jest kwestią gustu, natomiast moim zdaniem jak najbardziej można kupić dobrą i przede wszystkim ładną suknię która będzie Ci sie podobać w kwocie do 2 tyś zł. Na początek przejdź się po kilku salonach z sukniami i przymierz, zobacz jak będziesz się w niej prezentować.
Najlepiej to kupic jakas online i oddac w ciagu dwoch tygodni.
Jasne, że da się kupić bardzo ładną sukienkę do kwoty 2 tyś zł, a nawet jeszcze taniej. Wszystko zależy od fasonu oraz salonu sukien ślubnych w którym kupujesz. Kupno online w tym wypadku nie jest dobry pomysłem.
Pewnie, że się da, sama taką będę miała i moje koleżanki niektóre też miały. Zdarzały się takie, co miały po 5 tysięcy od jakiegoś projektanta, albo z droższego salon sukien ślubnych, ale ja na przykład szyję, inna znajoma też szyła u krawcowej, są nieraz ładne używane, które wystarczy dopasować u krawcowej, albo są też nawet białe w sieciówkach, które pięknie wyglądają, szczególnie na ślub cywilny.
(04-13-2018, 12:32 PM)Aleksis napisał(a): [ -> ]Pewnie, że się da, sama taką będę miała i moje koleżanki niektóre też miały. Zdarzały się takie, co miały po 5 tysięcy od jakiegoś projektanta, albo z droższego salon sukien ślubnych, ale ja na przykład szyję, inna znajoma też szyła u krawcowej, są nieraz ładne używane, które wystarczy dopasować u krawcowej, albo są też nawet białe w sieciówkach, które pięknie wyglądają, szczególnie na ślub cywilny.

To prawda, teraz jest pełno sieciówkowych kolekcji ślubnych, chyba nawet HM ma .
Oczywiście, że można. Jednak jak dla mnie fajną opcją jest też możliwość wypożyczenia takiej sukni specjalnie na wesele - koszt mniejszy, a i suknia nie będzie się marnować.
Stron: 1 2